2 300 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Меткас |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 |
| Высота | 160 мм |
| Габаритні розміри упаковки (Д/Ш/В) | 81х31х6 |
| Гарантія | 24 |
| Глубина | 30 см |
| Цвет | Оцинкований |
| Шаг перестановки ярусов | 37.5 |
| Количество полок | 4 |
| Максимальная нагрузка на полку | 175 |
| Материал каркаса | металл |
| Материал полок | МДФ |
| Покриття каркасу | Оцинковане |
| Посилення полиці | 0 |
| Серия | Бюджет (100-175 кг) |
| Тип кріплення полиці | Зачепи |
| Тип стелажу | поличковий |
| Тип стойки | розбірна |
| Толщина полки | 4 |
| Товщина рами стелажу | 0.65 |
| Ширина | 80 мм |