58,40 ₴
Кружка керамічна євроциліндр із спеціальним покриттям для сублімаційного друку призначена для нанесення будь-якого роду зображень сублімаціонним чорнилом. Якісна, щільна і рівномірна заливка полімеру кружки дозволяє отримувати найбільш соковиті і контрастні відбитки, не тріскається і не жолобиться. Готовий кухоль з нанесеним відбитком можна мити як вручну, так і в посудомийних машинах.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PhotoBOOM |
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Діаметр | 81 мм |
| Колір | Синій |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 330 мл |
| Подарункова упаковка | Так |
| Призначення | Універсальне |
| Ситечко | Немає |
| Тип ємності | Кружка |
| Ширина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Кухоль для сублімації |
| Кількість в пакованні | 36 шт. |
| Об'єм | от 310 до 350 мл л |
| За типом і формою | стандартні (евроциліндр) |
| Під насадки | діаметр 7,5-9 см |