58 073,61 ₴
Економічний ріжучий плоттер для різання звичайної вінілової плівки. Нова модель ріжучого плоттера GCC Expert 24 є повним аналогом плоттера Expert 24, за винятком встановленого на ньому датчика для зчитування друкованих позначок.
Expert 24 LX відрізняється яскравим і стильним зовнішнім виглядом. Даний ріжучий плоттер є кращим вибором для новачків в рекламному ринку різанні матеріалів, оптимальна швидкість роботи верстата і чудову якість гарантують його високу надійність.
У моделі GCC Expert 24 LX використовуються ті ж самі професійні компоненти більш ранніх моделей різаків, що дозволяє зберегти якість різу і надійність верстата за доступною ціною.
Переваги:
Функціональні можливості:
| Технічні характеристики: | |
| Торговельна марка | GCC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Ширина матеріалу | До 719 мм |
| Товщина матеріалу | 0,8 мм |
| Мотори | Микрошаговый двигун |
| Тиск ножа | Від 0 до 250 г |
| Командний мова | HP-GL, HP-GL/2 |
| Інтерфейс | послідовний (RS-232), USB |
| Габарити | (Д х Ш х В) 879 х 258 х 220 мм |
| Вага | 13 кг |
| Буфер пам'яті | 2 МБ |
| Настінний стенд | є |
| Кошик | є |
| Пишучий елемент | є |
| Маркер | є |
| Датчик для зчитування друкованих позначок | є |