279,60 ₴
Кружка з нержавіючої сталі біла зі спеціальним покриттям для сублімаційного друку. Підходить для друку зображень, фотографій, логотипів, написів будь-якої складності.
Кружка виконана з якісної сталі і має нестандартну ручку. Отриманий відбиток довгий час зберігає привабливий вигляд, не тьмяніє і не жолобитися.
Нержавіюча кружка - це незамінна річ для активного відпочинку, адже що може бути прекрасніше де-небудь в горах насолодитися ароматним напоєм з кухля на якому нанесено зображення, яке надруковано спеціально для Вас.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PhotoBOOM |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 85 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Кухоль для сублімації |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Об'єм | от 360 до 450 мл л |
| Об'єм | 400 |